V niedziela Wielkiego Postu

1. W najbliższy piątek po mszy świętej ok. godz. 1900 odprawimy Drogę Krzyżową wokół naszego kościoła.  Chcemy poczuć się wspólnotą wokół krzyża.
  2. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.00, po nabożeństwie msza  święta.
  3. We wtorek o 18.00 Droga Krzyżowa dla dzieci.
  4. Młode małżeństwa i rodziny zapraszamy na spotkanie dzisiaj o godz. 15.00 w salce parafialnej.
  5. Dzisiaj po mszy św. wieczornej modlitwa uwielbienia.
  6. We wtorek o 19.30 wielkopostny wieczór skupienia kandydatów do bierzmowania z klas I gimnazjum z okazją do spowiedzi świętej.
  7. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca:
    – w czwartek po mszy św. adoracja do godz. 20.00,
    – w piątek od 16.30 okazja do spowiedzi i Komunii św., litania do Serca Pana Jezusa przed mszą św.
  8. W czwartek o godz. 17.00 spotkanie Dzieci Bożych.
  9. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka ministrantów i kandydatów, a po mszy św. wieczornej zbiórka ministrantów oldboyów.
  10. W sobotę okazja do spowiedzi od godz. 16.30.
  11. Spotkanie mam z dziećmi w tym tygodniu we wtorek i czwartek od 930 do 1200 w salce pod probostwem.
  12. Przy wyjściu z kościoła można nabywać świece wielkanocne tzw.  paschaliki oraz baranki.
  13. Dziękujemy za składanie daniny, koperty są wyłożone w wyjściach. Dzisiaj przy wyjściach zbierane są ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego.
  14. W sobotę 8 kwietnia 2017 r. o godz. 20.00 odbędzie się Misterium Męki Pańskiej na Poznańskiej Cytadeli.
  15. Zapraszamy dzieci do przygotowania palm na Niedzielę Palmową. Prosimy rodziców i dziadków, by pomogli dzieciom i wnukom. Palmy można jeszcze przynosić  do najbliższego piątku.
  16. Zachęcamy do nabywania prasy.