V niedziela Wielkiego Postu

1. W najbliższy piątek po mszy św. ok. godz. 1900 odprawimy Drogę Krzyżową wokół naszego kościoła.  Chcemy poczuć się wspólnotą wokół krzyża.

2. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 1600, po nabożeństwie msza święta.

3. We wtorek o 1800 Droga Krzyżowa dla dzieci.

4. Spotkania młodzieży z klas pierwszych gimnazjum przed bierzmowaniem we wtorek o 19.30.

5. Katechezy dla dzieci komunijnych w poniedziałek, środę i czwartek według ustalonego planu. Natomiast w czwartek o godz. 18.30 rodzice dzieci komunijnych mogą odbierać stroje.

6. W czwartek po mszy św. wieczornej odprawimy nabożeństwo pokutne z możliwością spowiedzi do godz. 20.00. Okazja do spowiedzi także w sobotę od godz. 1630.

7. Dziękujemy wspólnocie  różańcowej oraz wszystkim, którzy złożyli przed tygodniem ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego.

8. W najbliższą sobotę uroczystość św. Józefa. Zapraszamy szczególnie na mszę św. o godz. 8.00, wieczorna msza św. w int. Apostolstwa Dobrej Śmierci, ale już z Niedzieli Palmowej

9. Przy wyjściu z kościoła można nabywać świece wielkanocne tzw.  Paschaliki oraz baranki. Podobnie jak przed Bożym Narodzeniem gorąco  prosimy o zabranie i wypełnienie „Tytek charytatywnych”  Caritas. Prosimy o przyniesienie  tytek w następną niedzielę.

10. Ponawiamy apel o przyjęcie na nocleg młodzieży spoza Polski w dniach od 23 do 25 lipca, od soboty rana do poniedziałku rana. Prosimy o pobieranie deklaracji, wypełnienie i przyniesienie jej do zakrystii.

11. W zakrystii można się zapisywać na parafialną pielgrzymkę do Strachociny oraz nabywać kropielnice.

12. Dziękujemy za składanie daniny, koperty są wyłożone w wyjściach.