XIII niedziela zwykła – 29 czerwca 2014r.

1. W poniedziałek ostatnie nabożeństwo czerwcowe o godz. 1800.

2. W czasie wakacji nie będzie dyżuru Caritas.

3. W środę o godz. 18.00 nowenna do MBNP.

4. W czwartek przypada II rocznica śmierci ks. Jarosława Grelki, naszego wikariusza. Msza święta w intencji ks. Jarka  o godz. 18.30, natomiast wyjazd na grób jest planowany w przyszłym tygodniu.

5. W tym tygodniu I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca:

– w czwartek po mszy św. adoracja do godz. 20.00,

– w piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.00 a po mszy św. nabożeństwo wynagradzające NSPJ,

nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi w sobotę po mszy św. o godz. 8.00,

odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9.30.

6. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę 5 lipca po mszy św. wieczornej. Zapraszamy wszystkich, którzy planują chrzest swoich dzieci, bądź też mają być chrzestnymi w lipcu.

7. Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyrusza w następną niedzielę, polecajmy pielgrzymów w modlitwach. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.

8. Dzisiaj przed kościołem zbiórka na Stolicę Świętą, tzw. „świętopietrze”.

9.  Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Przewodnika, Małego Przewodnika i Gościa Niedzielnego.