XIII niedziela zwykła

1. W wakacje okazja do spowiedzi zasadniczo tylko w dni powszednie przed mszą świętą.
  2. We wtorek dyżur Zespołu Caritas. W wakacje dyżury będą tylko w pierwsze wtorki miesiąca, tj. 3 lipca i 7 sierpnia.
  3. We wtorek przypada 6 rocznica śmierci ks. Jarosława Grelki, który był naszym wikariuszem. Zapraszamy na mszę św. w jego intencji.
  4. W tym tygodniu I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca:

– w czwartek po mszy św. adoracja do godz. 20.00,

– w piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.30, a po mszy św. nabożeństwo wynagradzające NSPJ,

– w sobotę od 7.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, medytacja, następnie Msza św. i modlitwa różańcowa.

1. W sobotę po mszy św. wieczornej katecheza chrzcielna.
  2. W dniach od 6 do 15 lipca br. podczas Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, tradycyjnie już, zapraszamy na Pielgrzymkę Duchową, która przebiegać będzie w kościołach stacyjnych w Poznaniu według wywieszonego planu.
  3. Udającym się na urlopy i wakacje życzymy udanego wypoczynku. Wszędzie, gdzie będziemy, pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej.
  4. Za tydzień druga niedziela miesiąca, składka na nasze inwestycje.
  5. Półkolonie dla dzieci z naszej parafii organizowane przez KSM odbędą się w dn. 27 – 30.08.2018. Zapisy w biurze parafialnym lub zakrystii.
  6. Zachęcamy do nabywania prasy.