XIV niedziela zwykła

1. W czwartek 13 lipca br. w 100-tną rocznicę trzeciego objawienia zapraszamy o 20.30 na różaniec fatimski a po nim na procesję ze świecami wokół kościoła.
  2. W wakacje okazja do spowiedzi zasadniczo tylko w dni powszednie przed mszą świętą.
  3. Trwa Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Polecajmy pielgrzymów opiece Matki Bożej, możemy też włączyć się w Pielgrzymkę Duchową w kościołach stacyjnych według wywieszonego planu.
  4. Półkolonie dla dzieci z naszej parafii organizowane przez KSM odbędą się w dn. 28 – 31.08.2017. Zapisy od 1 sierpnia w biurze parafialnym lub zakrystii.
  5. Przypominamy, że w związku z awarią telefonu jest nowy numer do biura parafialnego 515 147 186.
  6. Udającym się na urlopy i wakacje życzymy udanego wypoczynku. Wszędzie, gdzie będziemy, pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej.