XV niedziela zwykła

1. 15 lipca dochodzi na Jasną Górę Poznańska Piesza Pielgrzymka. Po południu możemy śledzić relacje z tego wydarzenia w Radio Emaus.
  2. W środę wyjazd wakacyjny dzieci i młodzieży. Uczestnicy spotykają się na mszy św. o godz. 8.00 w naszym kościele.
  3. W zakrystii można pobierać karty zgłoszeń na półkolonie, które odbędą się w dn. 27 – 30.08.2018.
  4. W następną niedzielę modlić się będziemy za kierowców i podróżujących. Po każdej Mszy świętej poświęcenie pojazdów.  Przy tej okazji możemy wspierać ofiarami zakup pojazdów dla misjonarzy. W ubiegłym roku z tych środków udało się zakupić 48 samochodów terenowych, ambulans, 39 motocykli, 470 rowerów dla katechistów, 2 łodzie ratunkowe, oraz 30 wózków dla niepełnosprawnych na łączną sumę ok. 2 mln 775 tys. złotych.
  5. W wakacje okazja do spowiedzi zasadniczo tylko w dni powszednie przed mszą świętą.
  6. Bóg zapłać za ofiary składane przed tygodniem na misje przy okazji nabywania kalendarzy oraz na nasze inwestycje.
  7. Udającym się na urlopy i wakacje życzymy udanego wypoczynku.Wszędzie, gdzie będziemy, pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej.