XVI niedziela zwykła

1. Dziś modlimy się za kierowców i podróżujących. Po każdej mszy świętej poświęcenie pojazdów,  przy tej okazji możemy wspierać ofiarami zakup pojazdów dla misjonarzy.
  2. W następną niedzielę gościć będziemy Ojców Oblatów, którzy będą głosili kazania i rozprowadzali kalendarze misyjne na rok 2018. Ofiary złożone przy okazji ich nabywania przeznaczone są na misyjną działalność Misjonarzy Oblatów.
  3. W następna niedzielę po wieczornej mszy św. wielbienie Boga słowem i pieśnią.
  4. W wakacje okazja do spowiedzi zasadniczo tylko w dni powszednie przed mszą świętą.
  5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Przewodnika i Gościa Niedzielnego.
  6. Udającym się na urlopy i wakacje życzymy udanego wypoczynku. Wszędzie, gdzie będziemy, pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej.