XX niedziela zwykła

1. W przyszłą niedzielę 26 sierpnia uroczystość NMP Częstochowskiej.
  2. Tegoroczne archidiecezjalne dziękczynienie za plony obchodzone jako „Wojewódzko-Archidiecezjalne Dożynki Wielkopolskie” odbędzie się w Poznaniu na Malcie, na Polu Harcerza w niedzielę 26 sierpnia. Msza św. dziękczynna o godz. 13.00, następnie część obrzędowa i artystyczna.
  3. Trwa akcja „Tornister pełen uśmiechu”. Można jeszcze przynosić przybory szkolne, chcemy pomóc w organizowaniu wyprawek szkolnych dla dzieci na wschodzie.
  4. W wakacje okazja do spowiedzi zasadniczo tylko w dni powszednie przed mszą świętą.
  5. Nasi wolontariusze misyjni z ks. Janem przebywają w Etiopii. Pamiętajmy o nich w modlitwach.
  6. Bóg zapłać za ofiary składane w ostatnim czasie na Caritas Archidiecezji oraz nasze inwestycje.