XXIV niedziela zwykła – 14 września 2014r.

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Wychowania. Przeżywamy go pod hasłem „Prawda fundamentem wychowania” W ramach tygodnia zapraszamy w czwartek w liturgiczne święto Św. Stanisława Kostki, zarówno młodzież jak i rodziców na wspólną modlitwę o dobre wychowanie.

2. We wtorki po mszy św. do godz. 1930 dyżur pełni Zespół Caritas.

3. Spotkanie przed bierzmowaniem dla młodzieży z klas trzecich gimnazjum we wtorek o godz. 1930. Młodzież z klas pierwszych niech uczestniczy w mszach niedzielnych i cierpliwe czeka na ogłoszenie.

4. W środę o godz. 1800 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy, zachęcamy do składania próśb i podziękowań.

5. W środę po mszy św. spotkanie Rady duszpasterskiej. Materiały można pobrać ze strony archidiecezji lub w zakrystii.

6. W czwartek o godz.16.00 spotkanie wspólnoty różańcowej.

7. W czwartek imieniny Ks. Arcybiskupa, pamiętajmy o naszym pasterzu w modlitwach.

8. W piątek po mszy św. spotkanie z Biblią.

9. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza chętną młodzież na spotkania w każdy piątek o godz. 19.30  w salce Dobrego Pasterza w dolnym kościele

10. Od dziś przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się w sobotę i niedzielę 18/19 października.

11. Bóg zapłać wszystkim, którzy podjęli trud i pielgrzymowali pieszo do Tulec.

12. W następną niedzielę przed kościołem zbiórka ofiar na Uczelnie Katolickie.

13. Osoby, które pielgrzymowały do Fatimy mogą nabywać film z wyjazdu.