XXV niedziela zwykła

1. W środę o godz. 18.00 nowenna do MBNP, zachęcamy do składania osobistych próśb i podziękowań.
  2. W czwartek na godz.17.00 zapraszamy dzieci na spotkanie „Kredkami do nieba”.
  3. W piątek po mszy św. spotkanie z Biblią
  4. W piątek o 19.30 zapraszamy młodzież na spotkanie KSM.
  5. Wyjazd pielgrzymki do Częstochowy w sobotę o godz.7.00. Osoby, które się zapisały prosimy, by dzisiaj dokonały wpłaty.
  6. W sobotę nie będzie zbiórki ministrantów, natomiast w czwartek na godz.19.30 zapraszamy na spotkanie rodziców ministrantów.
  7. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz.12.00 poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom pierwszokomunijnym, prosimy by dzieciom towarzyszyli rodzice.
  8. Planujemy w naszej parafii od 27 do 29 października zorganizować Kurs Nowe Życie – zapraszamy każdą osobę, która pragnie na nowo narodzić się w Duchu Świętym, odnowić swoją więź z Jezusem i Kościołem. Kurs trwa od piątku godz. 17.30 do niedzieli godz. 14.00. Więcej informacji i zapisy w zakrystii.
  9. Planujemy organizację pielgrzymki do Włoch od 15 do 24 kwietnia przyszłego roku. Program i bliższe informacje na plakatach i w zakrystii, wstępne zapisy do końca października.
  10. Bóg zapłać za ofiary na Uczelnie Kat.