XXV niedziela zwykła

1. Dzisiaj po wieczornej mszy św. modlitwa uwielbienia.
  2. We wtorek po mszy św. dyżur pełni Zespół Caritas. Można też skorzystać z porad prawnika. Spotkanie zespołu Caritas we wtorek o 19.30.
  3. W czwartki na godz. 1700 zapraszamy dzieci na spotkanie „kredkami do nieba”.
  4. W poniedziałek i wtorek o 19.15 próby przed bierzmowaniem. Obecność bezwzględnie obowiązkowa. W czwartek o 19.15 okazja do spowiedzi.
  5. W piątek 28 września br. nasza parafia przeżywać będzie wizytację kanoniczną, którą przeprowadzi  ks. Bp Damian Bryl. Na mszę św. o godz. 10.00 zapraszamy wszystkich, którzy mogą a szczególnie chorych, starszych, członków Wspólnoty Różańcowej i Apostolstwa Dobrej Śmierci. Po mszy św. zapraszamy na spotkanie w salce pod probostwem. O godz. 16.30 spotkanie z przedstawicielami rad i grup duszpasterskich. O godz. 18.30 Ks. Biskup odprawi mszę świętą, podczas której młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian zwłaszcza rodziny młodzieży, która przyjmie sakrament bierzmowania, członków grup i stowarzyszeń.
  6. W piątek z racji wizytacji nie będzie czynne biuro parafialne. Nie będzie też innych spotkań duszpasterskich.
  7. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów.
  8. Młodzież z klas siódmych, która nie zapisała się do bierzmowania a pragnie to uczynić zapraszamy dzisiaj po mszach św. do zakrystii. Podobnie zapraszamy do zakrystii rodziców dzieci komunijnych, którzy nie zgłosili swoich dzieci. W przyszłą niedzielę podczas mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom z klas trzecich.
  9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Przewodnika i Gościa Niedzielnego.