XXVI niedziela zwykła – 27 września 2015r.

1. W czwartek rozpoczynamy październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 18oo. Dzieci zapraszamy w tym tygodniu szczególnie w czwartek.

2. W środę o godz. 1800 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy, po niej msza św. w intencji próśb i podziękowań.

3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
w czwartek po mszy św. do godz. 2000 adoracja Najświętszego Sakramentu, na zakończenie Komunia święta,
okazja do spowiedzi w czwartek od 17.30 do mszy św. i podczas adoracji oraz w piątek od 16.30 do mszy św.  Komunię św. można przyjąć na mszy św.  lub o godz. 1700; 1730 i 1800,
w sobotę o godz. 8.00 msza św. i nabożeństwo do Serca MB,
– w sobotę od godz. 9.30 odwiedzimy chorych.

4. W piątek po mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.

5. Małżeństwa, które przeżywają w tym roku 25 i 50 rocznicę sakramentu zapraszamy w sobotę 3 października br. na Mszę św. o godz. 18.30 do naszego kościoła, a po mszy św. do salki na jubileuszowy tort.

6. W sobotę 3 października po mszy św. wieczornej /ok. 19.30/ katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych. Zapraszamy wszystkich, którzy planują chrzest swoich dzieci w październiku, bądź też mają być chrzestnymi.

7. Przygotowujemy Wolontariat Misyjny w Argentynie w sierpniu 2016 r. Warunkiem jest skończone 18 lat, mile widziani studenci lub absolwenci kierunków medycznych. Pierwsze spotkanie w środę o godz. 20.10 w salce pod kościołem.

8. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy licznie pomogli przy wyniesieniu i wniesieniu ławek oraz okazali inną pomoc podczas renowacji posadzki naszego kościoła.

9. Po prawie 35 latach pełnej oddania służby dla naszej parafii zrezygnowała z niej p. Bogumiła Czajkowska. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 10.30 podziękujemy p. Miłce.