XXVII niedziela zwykła – 4 października 2015r.

1. W Rzymie rozpoczyna się Zwyczajne Zgromadzenie Synodu Biskupów. Tematem prac będzie zagadnienie: „Powołanie i misja rodziny w Kościele i w świecie współczesnym”. /modlitwa/

2. Zapraszamy na modlitwę różańcową. Nabożeństwo odprawiamy codziennie o godz. 1800, dzieci w tym tygodniu zapraszamy szczególnie w poniedziałek, wtorek i piątek.

3. Spotkanie dla wyjeżdżających na Spotkanie Młodych Taize w Walencji w poniedziałek o godz. 1915 w salce pod kościołem.

4. We wtorek na godz. 1930 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas 3 gimnazjum.

5. W środę o godz. 1800 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w łączności z nabożeństwem różańcowym.

6. W czwartek o godz. 16.00 spotkanie Wspólnoty Różańcowej.

7. W czwartek po mszy św. spotkanie Zespołu Caritas. Dyżur zespołu we wtorek po mszy św. W ramach dyżuru od 1900 do 2000 można skorzystać z bezpłatnej porady prawnika.

8. W piątek o 17.00 „Spotkanie misyjne” dla dzieci.

9. W piątek po mszy św. zapraszamy na „Spotkanie z Biblią”.

10. W następną niedzielę, 11 października, będziemy obchodzili kolejny Dzień Papieski pod hasłem Jan Paweł II – Patron Rodziny. Będzie też okazja wspomóc  fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Młodzież z KSM będzie rozprowadzać przed kościołem „kremówki”.

11. W następną niedzielę w naszej parafii odbędzie się Rejonowy Dzień Wspólnoty Domowego Kościoła. Rodziny będą uczestniczyć we mszy w. o godz. 1030.

12.Wyjazd pielgrzymek do Częstochowy będzie miał miejsce o godz. 730. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę 12/13 października. Osoby zapisane prosimy, by dokonały wpłaty.

13.Intencje na przyszły rok będzie można zamawiać po 18 X.

14. Za tydzień druga niedziela miesiąca, składka na pokrycie kosztów renowacji posadzki. Bóg zapłać za składane ofiary.