XXVIII niedziela zwykła – 11 października 2015r.

1. Przeżywamy dziś XV Dzień Papieski pod hasłem Jan Paweł II –Patron Rodziny. Przed kościołem młodzież przeprowadza zbiórkę na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Można też u młodzieży z KSM-u nabywać „kremówki”.

2. Trwa październik, zapraszamy na modlitwę różańcową. Nabożeństwo odprawiamy codziennie o godz. 18.00., dzieci w tym tygodniu zapraszamy szczególnie w poniedziałek i czwartek.

3. We wtorek na godz. 19.30 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas 2 gimnazjum.

4. We wtorek 13-ty dzień miesiąca, o 21.00 ostatni w tym roku apel fatimski. Prosimy o przyniesienie świec.

5. W ramach dyżuru Caritas od 19.00 do 20.00 we wtorek można skorzystać z bezpłatnej porady prawnika.

6. W środę o godz. 1800 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w łączności z nabożeństwem różańcowym.

7. W środę po mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

8. W piątek po wieczornej mszy św. „Spotkanie z Biblią”.

9. W poniedziałek i w sobotę o godz. 7.30 wyjazd pielgrzymek na Jasną Górę. Powrót we wtorek i niedzielę wieczorem. W związku z pielgrzymką do Częstochowy nie będzie w poniedziałek spotkania „tych, którzy mają czas”.

10.  Za tydzień Światowa Niedziela Misyjna i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego. Z tej racji na mszach św. gościć będziemy Ojca Misjonarza ze Syberii.  Przed kościołem zbierane będą ofiary na dzieła misyjne.

11. Informujemy, że intencje na przyszły rok będzie można zamawiać od 19 października.

12. Zachęcamy do nabywania prasy.