XXVIII niedziela zwykła

1. Przeżywamy dziś XVI Dzień Papieski pod hasłem: „Jan Paweł II –bądźcie świadkami miłosierdzia”. Przed kościołem młodzież przeprowadza zbiórkę na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Można też u młodzieży z KSM-u nabywać „kremówki”.
  1. Trwa październik, zapraszamy na modlitwę różańcową. Nabożeństwo odprawiamy codziennie o godz. 18.00. Dzieci w tym tygodniu zapraszamy szczególnie w poniedziałek i czwartek.
  1. We wtorek na godz. 19.30 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych gimnazjum.
  1. W środę o godz. 18.00 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w łączności z nabożeństwem różańcowym.
  1. W środę po mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
  1. W czwartek o godz. 16.00 spotkanie Wspólnoty Różańcowej.
  2. W czwartek na godz. 17.00 zapraszamy dzieci od zerówki do klasy IV na spotkanie „Dzieci Bożych”.
  1. W czwartek 13-ty dzień miesiąca, o godz. 21.00 ostatni w tym roku apel fatimski. Prosimy o przyniesienie świec.
  1. W piątek po wieczornej mszy św. „Spotkanie z Biblią”.
  1. W sobotę o godz. 7.30 wyjazd pielgrzymki na Jasną Górę, powrót w niedzielę wieczorem.
  1. W sobotę o godz. 15.00 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  1. We wtorek 25 października na mszy św. o godz. 18.00 bp Grzegorz Balcerek udzieli bierzmowania młodzieży, która ukończyła przygotowanie do tego sakramentu. Już dziś informujemy, że próby będą w środę i czwartek 19 i 20 października o godz. 19.30.
  1. Informujemy, że intencje na przyszły rok będzie można zamawiać od 17 października.
  1. W najbliższym czasie będzie zdemontowany do renowacji krzyż przy ul. Legnickiej. Prosimy się tym nie niepokoić, poświęcenie krzyża jest przewidziane na 20 listopada.