XXXII niedziela zwykła

1. W poniedziałek, wtorek i czwartek o godz. 17.00 odbędą się katechezy dla dzieci komunijnych według ustalonego z rodzicami planu.
  1. Program spotkań kandydatów do bierzmowania jest wywieszony w gablocie i umieszczony na stronie internetowej.
  1. W środę po mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
  1. W czwartek o 16.00 spotkanie Wspólnoty Różańcowej.
  1. W czwartek wyjątkowo nie będzie spotkania „Dzieci Bożych”.
  1. W piątek Święto Niepodległości, msze św. o 8.00 i 18.30 oraz dodatkowa o godz. 10.00 za Ojczyznę. Zachęcamy do modlitwy w intencji Polski i Polaków, a po mszy św. o godz. 10.00 do śpiewu kilku pieśni patriotycznych. W tym dniu zbierane są ofiary na Stolicę Świętą, a biuro parafialne będzie nieczynne.
  1. Trwamy w modlitewnej pamięci o zmarłych. Za wymienianych zmarłych modlimy się w dni powszednie o godz. 18.00 z wyjątkiem środy, kiedy odprawiamy nowennę. Wymienianki można jeszcze składać do skarbon.
  1. W następną niedzielę przeżywamy VIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po mszach św. będzie zbiórka na pomoc Kościołowi w potrzebie. Jest to też druga niedziela miesiąca, składka na koszty elewacji probostwa.
  1. Bóg zapłać wszystkim, którzy dopomogli w przygotowaniu „Wieczoru Wszystkich Świętych”. Dziękujemy też za ofiary na nasze Seminarium, kleryk zebrał 1989,92zł
  2. Rodzice lub opiekunowie będący w trudnej sytuacji materialnej, którzy chcieliby, aby ich dzieci otrzymały paczkę na Boże Narodzenie proszeni są o zgłaszanie swoich dzieci w wieku do 18 lat we wtorek 8 listopada na dyżurze Caritas /od 19.00 do 20.00/ lub w niedzielę 6 listopada /dzisiaj/ w zakrystii po każdej mszy świętej. Konieczne jest wypełnienie ankiety dotyczącej dziecka.
  3. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka ministrantów i kandydatów.