XXXIII niedziela zwykła

1. Z woli Ojca Świętego Franciszka przeżywamy z całym Kościołem Światowy Dzień Ubogich. Nasz Zespół Caritas przeprowadza zbiórkę ofiar na pomoc dla potrzebujących.
  2. We wtorek o 19.30 spotkanie Zespołu Caritas Zapraszamy nowe chętne osoby. Przypominamy, że zespół pełni dyżur we wtorki o godz. 19.00, można też wtedy skorzystać z porad prawnika.
  3. W tym tygodniu katechezy dla dzieci komunijnych według ustalonego z rodzicami planu.
  4. Kandydatów do bierzmowania z klas trzecich gimnazjum zapraszamy we wtorek i czwartek o godz. 1915 według podziału na grupy.
  5. W środę na godz. 1915 zapraszam na spotkanie członków Rady duszpasterskiej.
  6. W czwartek o godz. 1700 spotkanie„Kredkami do nieba”.
  7. W piątek po mszy św. spotkanie z Biblią.
  8. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów.
  9. Jeszcze w tym tygodniu trwamy w modlitewnej pamięci o zmarłych. Za wymienianych zmarłych modlimy się w dni powszednie o godz. 1800 z wyjątkiem środy, kiedy odprawiamy nowennę.
  10. Jutro w poniedziałek, 20 listopada, o godz. 1915 w salce pod probostwem spotkanie zapisanych na pielgrzymkę do Włoch. Należy dokonać wpłaty 100 euro od osoby i przynieść dowód osobisty lub paszport.
  11. Bóg zapłać za ofiary składane na Kościół Prześlad0wany, Stolicę Świętą i remont zakrystii.