XXXIV niedziela zwykła

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dzisiaj na wszystkich mszach św. w łączności z całą Polską odmawiamy Akt Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana naszego życia.
  2. Dzisiaj o godz. 15.oo poświecenie krzyża przy ul. Legnickiej. Zapraszamy na to krótkie nabożeństwo.
  3. Dzisiaj po wieczornej mszy św. zapraszamy na modlitwę uwielbienia.
  4. W poniedziałek o godz. 19.15 spotkanie rodziców dzieci komunijnych.
  5. W tym tygodniu katechezy dla dzieci komunijnych według ustalonego z rodzicami planu.
  6. Osoby z klasy pierwszej gimnazjum, które nie były w minionym tygodniu na spotkaniu zapraszamy w tym tygodniu we wtorek o 19.30.
  7. W środę biuro czynne tylko od 19.00 do 20.00.
  8. Zapraszamy członków Rady duszpasterskiej na spotkanie, które odbędzie się w czwartek o godz. 19.15. Materiały można pobrać ze strony archidiecezji.
  9. W czwartek o godz. 17.00 spotkanie „Dzieci Bożych”.
  10. W czwartek na godz. 19.15 zapraszamy uczniów od klasy piątej SP do trzeciej gimnazjum na spotkanie wolontariatu – nowej propozycji naszej parafii dla młodzieży.
  11. W piątek na godz. 17.00 zapraszamy dzieci na spotkanie z Siostrą -rozpoczynamy przygotowania kolędników misyjnych.
  12. W piątek po mszy św. spotkanie z Biblią.
  13. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  14. W sobotę na godz. 19.30 zapraszamy wszystkich, którzy potrafią śpiewać lub grać na instrumentach na spotkanie w celu stworzenia zespołu młodzieżowego.
  15. Z soboty na niedzielę 26/27 XI w kaplicy, czuwanie grupy modlitewno-pokutnej. Szczegółowy program jest wywieszony.
  16. Dziękujemy za ofiary składane w ostatnim czasie na: Kościół w potrzebie, Stolicę Świętą 11 XI, i nasze remonty.
  17. ZHR zaprasza dziewczynki i chłopców w wieku 10-14, którzy chcieliby zostać harcerkami i harcerzami na zbiórkę, która rozpocznie się w następną sobotę o 10.00 przed kościołem. Zbiórki są prowadzone osobno dla harcerzy i harcerek.
  18. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza przeprowadza badanie dotyczące udziału mieszkańców w planowaniu zagospodarowania przestrzennego osiedla i miasta. Osoby chcące podzielić się swoją opinią mogą pobrać anonimowe ankiety wyłożone w kruchtach.