Zmartwychwstanie Pańskie – 5 kwietnia 2015r.

1. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w nabożeństwach Triduum Paschalnego, całej służbie liturgicznej, która przygotowała oprawę przeżywanych obrzędów, grupom duszpasterskim za przygotowanie i poprowadzenie adoracji. Bóg zapłać za przygotowanie ciemnicy i grobu oraz ofiary na kwiaty.
  2. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych, msze św. jak w niedziele. Składka w tym dniu tradycyjnie na KUL i Wydział Teologiczny.
  3. We wtorek o 19.15 spotkanie rodziców dzieci komunijnych, które w sobotę przystąpią do I-szej spowiedzi św., a w niedzielę podczas mszy św. o 15.30 odnowią przyrzeczenia chrzcielne.
  4. W środę po mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
  5. Zapraszamy młodych ludzi, którzy chcieliby grać i śpiewać –  spotkanie powstającego zespołu w środę  o 19.30 w salce.
  6. W czwartek o 16.00 spotkanie Wspólnoty Różańcowej.
  7. Spotkanie misyjne dla dzieci w piątek o 17.30.
  8. W piątek po mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
  9. W piątek z racji oktawy wielkanocnej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  10. Bóg zapłać za składaną daninę  diecezjalną. Koperty na daninę  są wyłożone przy wejściach. Za tydzień druga niedziela miesiąca.
  11. Spotkanie wyjeżdżających na pielgrzymkę na Ukrainę, odbędzie się w środę 15 kwietnia br. o godz. 20.00.
  12.  W przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego, nowennę przed tym świętem odprawiamy w święta  o 10.15, a w dni powszednie o 18.15. W przyszłą niedzielę na godz. 15-tą zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Dzień ten rozpocznie też Tydzień Miłosierdzia, będą zbierane ofiary na dzieła miłosierdzia. W środę spotkanie Zespołu Caritas. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy poprzez wypełnienie „Tytek charytatywnych” umożliwili nam przygotowanie paczek na święta dla potrzebujących.