1. We wtorek o 19.30 spotkanie kandydatów do bierzmowanych z klas I – grupa A.
  2. We wtorek po mszy św. dyżur pełni Zespół Caritas, można też skorzystać z bezpłatnych porad radcy prawnego.
  3. W czwartek o godz. 1700 spotkanie Dzieci Bożych.
  4. W piątek po mszy św. spotkanie z Biblią.
  5. W sobotę od godz. 900 ks. wikariusz odwiedzi chorych.
  6. W sobotę o 1500 zbiórka ministrantów i kandydatów. Zapraszamy tych, którzy interesowali się służbą podczas kolędy.
  7. W sobotę o godz 1600 spotkanie scholki, zapraszamy nowych kandydatów do śpiewu.
  8. Osoby zapisane na pielgrzymkę parafialną proszę, by do dzisiaj dokonały wpłaty i potwierdziły wolę wyjazdu. Brak informacji traktujemy jako rezygnację.
  9. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspierają projekt Rodzina-rodzinie.
  10. Od 13 do 27 lutego sanktuarium bł. Emunda Bojanowskiego w Luboniu gościć będzie ołtarz adoracji przeznaczony do Sanktuarium Matki Słowa w Kibeho w Rwandzie i trwać będzie nieustanna adoracja w intencji pokoju. Można nawiedzić to miejsce. Program nabożeństw jest wywieszony na plakatach, są też ulotki przy wyjściach
  11. Już dziś zapraszamy młode małżeństwa i rodziny na spotkanie w niedzielę 26 lutego o godz. 15.30 w salce parafialnej.