II niedziela adwentu

1. Roraty odprawiamy od poniedziałku do piątku o 630. W te dni nie ma mszy św. o godz. 800. W poniedziałki, wtorki i czwartki o 1830 odprawiamy roraty dla dzieci.
  2. Przy wyjściu z kościoła można nabywać świece Caritas i opłatki wigilijne.
  3. We wtorek o 18.00 różaniec do siedmiu boleści i modlitwa o dobrą śmierć.
  4. We wtorek i czwartek spotkania kandydatów do bierzmowania z klas siódmych.
  5. W środę, uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, msze św. o godz. 630; 1200  i 1830. Msza św. o godz. 1830 będzie ofiarowana w intencji wspólnoty „Różaniec rodziców za dzieci”. W naszej parafii jest grupa rodziców, którzy modlą się codziennie dziesiątką różańca za swoje dzieci. Zachęcamy rodziców do włączenia się do tej wspólnoty. Odprawimy też mszę św. o godz. 1200 w tzw. „godzinie łaski”.
  6. W środę po mszy wieczornej spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
  7. W czwartek o godz. 17.00 spotkanie wspólnoty różańcowej.
  8. W piątek 10-ty dzień miesiąca, przypominamy odmawiającym nieustający różaniec.
  9. W sobotę o godz. 11.00 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  10. W niedzielę 12 grudnia przypada  w naszej parafii całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Wystawienie po mszy św. o godz. 12.00 do godz. 18.00 oraz po wieczornej mszy św. do godz. 21.00. Pragniemy zachęcić Parafian, by znaleźć „15 minut dla Jezusa”. Ma to być czas, w którym uklękniemy przed Najświętszym Sakramentem. Prosimy, by się zapisać na konkretną godzinę, aby nasza adoracja miała ciągłość. Listy są wyłożone z przodu kościoła obok konfesjonału.
  11. W środę 15 grudnia zapraszamy na noc skupienia od godz. 20.30:
    * nieszpory,
    * konferencja biblijna /1 rozdz. Ew. Mt/
    * adoracja / 30 min. w ciszy z okazją do spowiedzi/, zakończenie ok 22.00.
  1. Dzisiaj po mszach św. zbiórka na Kościół Katolicki na Wschodzie. Za tydzień druga niedziela miesiąca.
  2. W zakrystii można się zapisywać na konkretny termin przyjęcia relikwii św. Andrzeja Boboli i obrazu MB.
  3. Osobom, które zapisały się na pielgrzymkę parafialną przypominamy, że dziś mija termin uiszczenia pierwszej wpłaty, można to zrobić najpóźniej do środy.