III niedziela wielkanocna

1. Z całym Kościołem w Polsce przeżywamy dziś na początku Tygodnia Biblijnego Czwarte Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Zachęcamy do sięgnięcia po Pismo święte w naszych domach.
  2. W związku z ograniczeniami we mszach św. i nabożeństwach może uczestniczyć maksymalnie 1 osoba na 15m2 to w naszym kościele pozwala uczestniczyć 40-tu osobom.
  3. Zachęcamy do duchowej łączności na modlitwie różańcowej o godz. 2030. Zarówno różaniec jak i msze św. można oglądać przez transmisje on-line na kanale Youtube BOBOLA POZNAN.
  4. Okazja do spowiedzi w dni powszednie od godz. 17.30 do 18.30.
  5. Nowenna do MBNP w środę o 18.00.
  6. Adoracja w czwartek do godz. 20.00 na zakończenie Komunia święta.
  7. Kościół w ciągu dnia pozostaje otwarty.
  8. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca:
    – w piątek okazja do spowiedzi i Komunii św. od godz. 16.30,
    – w sobotę od 7.30 adoracja z medytacją, msza św., a po niej różaniec,
    – dalej nie ma odwiedzin chorych z sakramentami, jeśli jednak ktoś sobie tego wyraźnie życzy, prosimy o zgłoszenie.
  9. Od piątku rozpoczniemy maj, tradycyjne nabożeństwo majowe odprawiać będziemy od poniedziałku do soboty o godz. 18.00. W niedzielę litania będzie śpiewana o 10.15, przed mszą świętą. Ponieważ nie można odprawiać nabożeństw na zewnątrz, nie będzie tradycyjnych apeli. Prosimy łączyć się duchowo i internetowo z apelem śpiewanym na zakończenie modlitwy różańcowej.
  10. Na najbliższy piątek została udzielona dyspensa od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  11. Sprawy biurowe dalej załatwiamy telefonicznie, e-mail lub po mszach świętych.
  12. Parafialna pielgrzymka na Warmię i Mazury nie odbędzie się. Osoby, które dokonały wpłaty prosimy o jej odbiór.
  13. W najbliższym tygodniu są wolne intencje mszalne.
  14. Bóg zapłać osobom zatroskanym o potrzeby materialne parafii za składane ofiary, przekazywane na konto parafialne, do koszyczka z tyłu kościoła i do skarbon.
  15. Można nabywać kolejny numer Gościa Niedzielnego, który został wyłożony.