Najświętszej Trójcy

1. Jutro o godz. 1800 ostatnie nabożeństwo majowe, a o godz. 2100 ostatni Apel Jasnogórski. Zapraszamy szczególnie tych, którzy nie mieli w tym roku jeszcze okazji uczestniczyć.
  2. We wtorek na godz. 1745 zapraszamy członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, i nie tylko, na różaniec do siedmiu boleści.
  3. W środę o godz. 1800 nowenna do MBNP połączona z nabożeństwem czerwcowym i wieczorna msza św. z uroczystości Bożego Ciała.
  4. W Uroczystość Bożego Ciała w Poznaniu odbędzie się tradycyjna centralna procesja Eucharystyczna miasta Poznania po mszy św. w kościele Bożego Ciała o godz. 1000. Proszę grupy Żywego Różańca, Caritas, Domowego Kościoła i Akcji Katolickiej oraz Stowarzyszenia Rodzin o ich przygotowanie. Dziewczynki chętne do sypania kwiatków zapraszamy na próbę w poniedziałek na godz. 1915. Prosimy też o przynoszenie płatków kwiatowych. Chłopcy komunijni niech uczestniczą w procesji w albach. W piątek procesja będzie po wieczornej mszy św., a w niedzielę po mszy św. o godz. 1200. W sobotę procesji nie będzie.
  5. W tym tygodniu I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
    – w piątek okazja do spowiedzi i Komunii św. od godz. 1630,  a po mszy św. nabożeństwo wynagradzające NSPJ,
    – w sobotę od 730 wystawienie Najświętszego Sakramentu i medytacja, następnie msza św. i modlitwa różańcowa,
    – w sobotę odwiedzimy chorych  z sakramentami, bardzo prosimy zgłaszać chorych w zakrystii lub biurze.
  6. W sobotę o godz. 1920 katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
  7. Już dziś informujemy, że w piątek 11 czerwca o godz. 19.30 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas siódmych. Obecność konieczna.
  8. Do Święta Podwyższenia Krzyża, tj. 14 września br. przedłużony został okres przyjęcia przez wiernych wielkanocnej Komunii Świętej.
  9. Dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych za dar ołtarza – 4 świeczniki.