Najświętszej Trójcy

1. W poniedziałek, 13 czerwca, po mszy św. zapraszamy na nabożeństwo fatimskie z różańcem i procesją.
  2. We wtorek na godz. 1930 zapraszamy na spotkanie Radę duszpasterską.
  3. W środę o godz. 1915 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci wyjeżdżających do Gdańska.
  4. W środę zapraszamy na „Noc skupienia” o godz. 2030.
  5. W środę o godz. 1800 nowenna do MBNP połączona z nabożeństwem czerwcowym i wieczorna msza św. z uroczystości Bożego Ciała, ale bez procesji.
  6. W czwartek uroczystość Bożego Ciała:
    – msze św. w naszym kościele jak w niedziele,
    ołtarze przygotowują grupy duszpasterskie, proszę jednak o pomoc mieszkańców tam, gdzie będą budowane ołtarze,
    – prosimy rodziców, by dziewczynki sypały kwiatki, we wtorek o godz. 1900 zapraszamy na próbę sypania kwiatków,
    – wszystkich, którzy mają takie możliwości prosimy o przynoszenie płatków kwiatowych do sypania, w przedsionkach kościoła będą wyłożone kartony,
    – dzieci komunijne prosimy o uczestnictwo w procesji w albach,
    – w piątek procesja będzie po wieczornej mszy św., a w niedzielę po mszy św. o godz. 1030,
    – w sobotę procesji nie będzie,
    – w uroczystość Bożego Ciała w Poznaniu odbędzie się tradycyjna centralna procesja Eucharystyczna miasta Poznania po mszy św. w kościele Bożego Ciała o godz. 1000
  7. W piątek 17 czerwca o godz.18.30 odprawimy msza św. w 45 rocznicę śmierci ks.prob Feliksa Michalskiego. Serdecznie zapraszamy parafian, szczególnie tych którzy pamiętają duszpasterza.
  8. W sobotę nie będzie zbiórki ministrantów.
  9. Zapisanych na pielgrzymkę parafialną prosimy o dokonywanie wpłaty 410 zł. Można się jeszcze zapisać w zakrystii i biurze parafialnym.
  10. Dzisiaj zbiórka na nasze Seminarium Duchowne.
  11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Specjalne numery: GN – o cudach eucharystycznych i PK – o Poznańskim Czerwcu ’56.
  12. W najbliższy poniedziałek /13VI/ na naszym parkingu przy kościele będzie można skorzystać z bezpłatnego badanie słuchu. Więcej informacji na plakatach.