VI niedziela wielkanocna

1. Nabożeństwa majowe odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 1800. Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej przez cały maj o godz. 2100, z wyjątkiem niedziel. W niedziele o godz. 2000 zbieramy się na nabożeństwa majowe przy krzyżach  i figurach na terenie parafii. Dzisiaj o 2000 przy krzyżu misyjnym a za tydzień przy figurze św. Józefa przy ul. Junikowskiej.
  2. Dzisiaj dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii Świętej. Módlmy się za te dzieci i ich rodziny. Od poniedziałku przeżywać będziemy „biały tydzień”. Natomiast w następną niedzielę w naszej parafii dzieci przystąpią do wczesnej Komunii Św..
  3. We wtorek i czwartek o godz. 1930(!) spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas siódmych.
  4. W środę o 2000 zbiórka ministrantów od klasy 7 wzwyż.
  5. W czwartek do 2000 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. W czwartek, w Dzień Matki, odprawimy Mszę św. za zmarłe Mamy. Imiona i nazwiska zmarłych Mam można wrzucać do skarbony przy zakrystii.
  7. W sobotę nie będzie zbiórki ministrantów.
  8. Są jeszcze 2 wolne miejsca na wakacyjny wyjazd dla dzieci /6-10VII/, osoby chętne mogą zgłosić się do ks. wikariusza.
  9. Organizujemy pielgrzymkę par w dniach 3-5 lipca do Płocka /sanktuarium Miłosierdzia/, Włocławka /miejsce śmierci bł. ks. Popiełuszki, Torunia /m.in. sanktuarium Gwiazdy Ewangelizacji i JPII/. Zapisy w zakrystii, koszt ok. 400zł. W następną niedzielę podamy informację czy pielgrzymka się odbędzie i o szczegółach wyjazdu.
  10. Bóg zapłać wszystkim, którzy uczcili naszego patrona podczas mszy św. odpustowej. Dziękuję również tym, którzy włączyli się aktywnie w przygotowanie „imienin parafii” za upieczenie ciast i wszelkie zaangażowanie.
  11. W najbliższe poniedziałki do 13 czerwca biuro parafialne będzie nieczynne.