2 niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. Jutro 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. wg porządku niedzielnego. Po mszach świętych będzie można nabywać kadzidło i kredę, serdecznie zachęcamy do oznaczenia domów. O godz. 1600 spotkanie opłatkowe ministrantów i scholki oraz ich rodziców.
  2. We wtorek 7 stycznia o godz. 1745 różaniec do siedmiu boleści. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  3. W czwartek 9 stycznia o godz. 1600 spotkanie wspólnoty różańcowej.
  4. W styczniu biuro parafialne czynne tylko w poniedziałek i piątek od 900 do 1000.
  5. W zakrystii można się zapisywać na nawiedzenie rodzin przez ołtarzyk peregrynacyjny z wizerunkami Matki Bożej i św. Andrzeja Boboli oraz relikwiami patrona. Serdecznie zachęcamy.
  6. W następną niedzielę po mszach św. zbiórka na cele misyjne.
  7. Plan kolędy jest wywieszony i umieszczony na stronie internetowej. Przypominamy, że do następnej niedzieli 12 stycznia mieszkańcy ulic: Grunwaldzkiej numery 224 i 226, Sieradzkiej numery parzyste od 6 do końca i Żmigrodzkiej numery nieparzyste mogą zgłosić wolę przyjęcia kolędy. Do skarbony przy ołtarzu Matki Bożej lub drogą e-mail prosimy o informację z adresem /kolęda będzie 26 stycznia/.